Geplaatst op 17-05-2018 in Directe Toegang 2018.
In de tweede helft van mei ontvangen alle scholen van hun distributeur (Iddink, Van Dijk of OsingadeJong) het verzoek tot Controle Koppeling. Dit is een belangrijke stap in de voorbereidingen om uw school toegang te geven tot digitaal lesmateriaal. In deze stap wordt namelijk de koppeling tussen uw school en de Directe Toegangsketen gecontroleerd. Hierbij worden een aantal technische gegevens vastgelegd van de Identity Provider (IdP) die de school geregistreerd heeft bij Kennisnet. Zorg ervoor dat de controle koppeling uitgevoerd is voor 1 juni 2018.
Alle scholen ontvangen een controle verzoek
Voorgaande jaren werd u alleen gevraagd de koppeling te controleren als u was overgestapt naar een ander ELO/schoolportaal. Dit jaar worden álle scholen gevraagd de koppeling met het digitale lesmateriaal te controleren.
Een nieuwe manier van controleren
Voor de start van schooljaar 2018-2019 is er een nieuwe manier waarop de Controle Koppeling wordt uitgevoerd. Tijdens het proces zal gevraagd worden om een leerling te laten inloggen in Magister. Zorg dus dat u een leerling ‘bij de hand heeft’. Het proces duurt niet langer dan 10 minuten.
De stappen die u voor 1 juni 2018 moet doorlopen:
Heeft u nog vragen, neem dan contact op met onze helpdesk.